TC0225B2700TCC
MFR.Part #
TC0225B2700TCC
JLCPCB Part #
C22764313
Description
270Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS