RN73R2ETTD24R9F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD24R9F25
JLCPCB Part #
C2602540
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS