TC0225B1801TCC
MFR.Part #
TC0225B1801TCC
JLCPCB Part #
C22764311
Description
1.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS