HV06W4J0473T5E
MFR.Part #
HV06W4J0473T5E
JLCPCB Part #
C2779218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS