2010W2J012JT4S
MFR.Part #
2010W2J012JT4S
JLCPCB Part #
C20379
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS