HV06W4J0203T5E
MFR.Part #
HV06W4J0203T5E
JLCPCB Part #
C2779190
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS