NQ02WGJ0181TCE
- MFR.Part #
- NQ02WGJ0181TCE
- JLCPCB Part #
- C2779926
- Description
- -55℃~+155℃ 100V 180Ω 62.5mW ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS