HQ101WJ0333T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0333T4E
JLCPCB Part #
C2778412
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS