201007F110MT4E
MFR.Part #
201007F110MT4E
JLCPCB Part #
C2768537
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS