HQ0707J0332T5E
MFR.Part #
HQ0707J0332T5E
JLCPCB Part #
C2778066
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS