CQ1007F2400T4E
MFR.Part #
CQ1007F2400T4E
JLCPCB Part #
C966283
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS