HP122WF604JT4E
MFR.Part #
HP122WF604JT4E
JLCPCB Part #
C2775983
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS