HP0707J0201T5E
MFR.Part #
HP0707J0201T5E
JLCPCB Part #
C2775352
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS