HP0707F9104T5E
MFR.Part #
HP0707F9104T5E
JLCPCB Part #
C2775291
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS