RT1210WRB071K58L
MFR.Part #
RT1210WRB071K58L
JLCPCB Part #
C4217105
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS