25121WF590JT4E
MFR.Part #
25121WF590JT4E
JLCPCB Part #
C2769194
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS