HP06W2J013JT5E
MFR.Part #
HP06W2J013JT5E
JLCPCB Part #
C2775038
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS