0402WGF2263TCE
MFR.Part #
0402WGF2263TCE
JLCPCB Part #
C26999
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS