0603WAD2001T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0603WAD2001T5E
JLCPCB Part #
C407619
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS