HP05W3J0395T5E
MFR.Part #
HP05W3J0395T5E
JLCPCB Part #
C2774737
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.9MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS