25121WF8204T4E
MFR.Part #
25121WF8204T4E
JLCPCB Part #
C421506
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS