0402WGF1500TCE
MFR.Part #
0402WGF1500TCE
JLCPCB Part #
C25082
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS