CIGT252010LM2R2MNE
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIGT252010LM2R2MNE
JLCPCB Part #
C307633
Package
1008
Description
2.1A 2.2uH 2.3A 81mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS