HP05W3F4700T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP05W3F4700T5E
JLCPCB Part #
C2774590
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS