TC0550F4701T5G
MFR.Part #
TC0550F4701T5G
JLCPCB Part #
C2989070
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS