PS122WF1002T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS122WF1002T4E
JLCPCB Part #
C2793818
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS