ES06WKJ0622T5E
MFR.Part #
ES06WKJ0622T5E
JLCPCB Part #
C2773703
Description
-55℃~+155℃ 500V 6.2kΩ 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS