0105WHF4531TDE
MFR.Part #
0105WHF4531TDE
JLCPCB Part #
C2766339
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS