ES06WKJ016JT5E
MFR.Part #
ES06WKJ016JT5E
JLCPCB Part #
C2773610
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500V 667mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS