0603WAJ0154T5E
MFR.Part #
0603WAJ0154T5E
JLCPCB Part #
C25580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS