ES06WKF4700T5E
MFR.Part #
ES06WKF4700T5E
JLCPCB Part #
C2773506
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500V 667mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS