ES0504J0101T5E
MFR.Part #
ES0504J0101T5E
JLCPCB Part #
C2773206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 400V 400mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS