TC0525F8202T5G
MFR.Part #
TC0525F8202T5G
JLCPCB Part #
C2989475
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS