ES03W4J0113T5E
MFR.Part #
ES03W4J0113T5E
JLCPCB Part #
C2772873
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS