MFR0W4F3003A50
- MFR.Part #
- MFR0W4F3003A50
- JLCPCB Part #
- C58653
- Description
- 250V 250mW 300kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS