ES03W4F7502T5E
MFR.Part #
ES03W4F7502T5E
JLCPCB Part #
C2772843
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS