ES03W4F3901T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
ES03W4F3901T5E
JLCPCB Part #
C2772793
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS