201007J047JT4E
MFR.Part #
201007J047JT4E
JLCPCB Part #
C474307
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS