ES02WGF1604TCE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- ES02WGF1604TCE
- JLCPCB Part #
- C2772392
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 1.6MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS