ES02WGF1204TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
ES02WGF1204TCE
JLCPCB Part #
C2772371
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS