TC0525B8201T5G
MFR.Part #
TC0525B8201T5G
JLCPCB Part #
C21571500
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS