NQ121WF1301T4E
MFR.Part #
NQ121WF1301T4E
JLCPCB Part #
C2781703
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W 200V ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS