CQ121WJ012JT4E
MFR.Part #
CQ121WJ012JT4E
JLCPCB Part #
C2771658
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 200V ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS