CS121WF190LT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS121WF190LT4E
JLCPCB Part #
C2772286
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 190mΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS