CS03W5J0100T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS03W5J0100T5E
JLCPCB Part #
C2771806
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW 300V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS