25121WF133JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
25121WF133JT4E
JLCPCB Part #
C2768972
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS