CQ121WF1201T4E
MFR.Part #
CQ121WF1201T4E
JLCPCB Part #
C2771585
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS