CQ1007J0471T4E
MFR.Part #
CQ1007J0471T4E
JLCPCB Part #
C2771555
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS