0105WHJ0201TDE
MFR.Part #
0105WHJ0201TDE
JLCPCB Part #
C2766398
Description
-55℃~+125℃ 15V 200Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS