CQ07W2J0222T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0222T5E
JLCPCB Part #
C2771442
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS